Cайт депутата районного совета Гонгальского А.Н. Житомирский городской благотворительный фонд социальной защиты людей с инвалидностью "Милость"

Отчет
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 62
Мини-чат
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Приветствую Вас, Гость · RSS 18.04.2024, 06:08

    06.11.2015 - Була перша сесія, на якої обрали Голову Корольовської районної ради Сою Олега Васильовича, заступника Шевчук Юлію Миколаївну. Також були створені п'ять комісій. Я, Гонгальський Олександр Миколайович, став членом постійної комісії Корольовської районної ради м. Житомира VII скликання з питань соціального захисту населення. Голова цей комісії - Яшан Н.Л., заступник - Дидок С. А. 

    10.03.2016 - Питання з якими працюватиме Гонгальський О. з підтримкою депутата Шевчук Ю. та голови Корольовської районної ради Сої О.В., щодо проблем людей з особливими потребами:     

    1. Щоб усі Житомирські державні та недержавні установи, кожні магазини, аптеки, кафе, ресторани, школи, підприємства та ін. зробили правильні пандуси та кнопки виклику для людей з особливими потребами. Також пандуси мають бути на усіх тротуарах вулиць Житомира, а саме: на світлофорах, на зебрах - всюди, де положено переходити дорогу. Усі пандуси мають відповідати державним будівельним нормам України. Після закінчення цього терміну, доручити державним структурам провести перевірку щодо наявності відповідного пандуса будь-де.

                2. Всюди, де є громадський туалет, має бути туалет для людей з особливими потребами, що відповідають будівельним нормам України, зокрема в школах та вищих навчальних закладах.

                3. Придбати друге соціальне авто, бо у Житомирі багато людей з особливими потребами, які потребують користуватися соціальним авто. Наразі авто у Житомирі лише одне, тому потрібно хоча б два.

                4. У районних радах та у міській раді мають працювати ліфти.

                5.  Дезінфекційна камера, харчововарильний котел 160л., оснащені кнопками виклику медперсонала у чотирьох відділеннях Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради.

                6. Одна з причин асоціалізації людей з особливими потребами - неправильне відношення здорових людей до людей з особливими потребами, тим самим людина з особливими потребами не може повноцінно увійти у суспільство, розвивати свої таланти на свою користь та на користь суспільства. Кожне слово має своє індивідуальне значення, яке може дуже впливати на людську підсвідомість. Часом людина думає чи робить те, що не хоче робити, шукає причину цього і не знаходить. А причина може довгі роки лежати у підсвідомості. Термін "інвалід" - означає непридатний. Важливо використовувати  відносно таких людей коректну  термінологію: "людина з затримкою в розвитку" (а не "недоумкуватий", "розумово неповноцінний"), "переніс поліомієліт" (а не "жертва поліомієліту"), "використовує інвалідний візок" (а не "прикутий до інвалідного візка"), "має ДЦП" (а не "страждає на ДЦП"), "зі слабким слухом" (а не "глухий"). Ці терміни коректніші, тому що послаблюють поділ на "здорових" і "хворих" і не викликають жалості, або негативних емоцій. На мою думку термін "інвалід" треба замінити на термін "людина з особливими потребами", адже саме він виражає унікальність та цінність будь-якої людини. Цей термін потрібно запровадити в термінологію Законів України, нормативно-правові акти і т.д.

                7. У Житомирі здорове суспільство до цього часу негативно відноситься до людей з особливими потребами, не розуміють інвалідність - весь світогляд більшості здорових людей у Житомирі щодо людей з особливими потребами є неправильним. Ця проблема є однією з корінних причин асоціалізації людей з особливими потребам, що заважає духовному, психічному, фізичному та матеріальному розвитку людям з особливими потребами різного віку. Наслідки цього є не розкриття усіх можливостей та талантів людей з інвалідністю, щоб ними приносити користь собі та усьому місту. Тому, я пропоную зібрати на круглий стіл усі організації, що займаються проблемами інвалідності та доручити їм розробляти, підготовлювати та організовувати передачі на тему "інвалідність і суспільство" на міських радіо й тв, вдалі реклами в газетах та на бігбордах міста, проводити семінари у дитсадках, школах та університетах.

                8. В шкільні підручники дуже необхідно розмістити матеріал про людей з особливими потребами.

                9. Розмір щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I групи фізичного захворювання, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за таким інвалідом має бути рівною

    щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за таким інвалідом. Адже за людиною, яка не може самостійно їсти, митися, вдягатися, ходити, потребує стороннього догляду, але через смішну щомісячну грошову допомогу особі, яка проживає разом з інвалідом I групи фізичного захворювання, вона отримує сторонній догляд і живе у злиднях, або не отримує належний догляд через те, що та особа, яка має доглядати, працює.

                10. Потрібно поступово змінювати усі тролейбуси, у яких є сходи на низькополі тролейбуси.

                11. Створити сторінку на сайті Житомирської міської ради та телефон за яким можна звернутися зі скаргами та пропозиціями про роботу медичних працівників у лікарнях м. Житомира: хабарі, халатність, байдужість, некомпетентність, порушення прав і т.д.

                12. У гідропарку на купальному пляжі зробити умови для людей на інвалідних візках.

                13. Якщо треба, просити фінансової допомоги у бізнесменів.

                14. Працювати над питанням відкриття соціальних магазинів та аптек.

                15. У Законі України "Про благодійництво та благодійні організації" стаття 20 написано: "Розмір витрат на отримання благодійної організації не може перевищувати 20 відсотків кошторису цієї організації в поточному році". Я вважаю, що: 1. У цьому Законі потрібно чітко вказати та перерахувати, що саме мається на увазі під "витрати на утримання благодійної організації". 2. Якщо благодійна організація наймає працівника для виконання завдань Статуту благодійної організації, то, в такому випадку, плата працівнику благодійною організацією не повинна входити у цих 20 відсотків. 3. Якщо держава надає у користування якесь приміщення благодійній організації, то плата за приміщення має бути відсутня, або, якщо плата буде налічуватися до 350 гривень у місяць, то ця плата теж не повинна входити у цих 20 відсотків. 

                16. Податки за найману працю не повинні сплачувати благодійні організацію, бо організація є неприбутковою, вона виконує свої Статутні завдання за рахунок внесків громадян, що часто не вистачає для здійснення цих завдань.

                17. Треба скасувати те, що написано:"Неприбуткові організації можуть також сплачувати податок на прибуток у тому разі, якщо їх доходи за перший квартал року з урахуванням витрат, здійснених у цьому ж кварталі за рахунок коштів минулого року, перевищують 25% доходів минулого року докладний механізм підрахунків наведено в роз'ясненні Комітету з питань фінансів та банківської діяльності Верховної Ради України". Чому? Бо, ніхто не може знати, коли знайдеться такий благодійник, який пожертвує на благодійну організацію набагато більше, ніж організація мала до цього.

                18. Збільшувати спеціалізовані інклюзивні групи в дитсадках та школах.

                19. Світлофори для незрячих у всьому м. Житомир.

               08.07.2016

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу, я, як депутат Корольовської районної ради та голова Житомирського міського благодійного фонду соціального захисту людей з інвалідністю "Милість", прошу вас включити мене до складу Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Житомир. Адже я активна людина з особливими потребами, яка більш розуміється на проблемах людей з інвалідністю та має багато пропозицій, наприклад: 1. Щоб усі Житомирські державні та недержавні установи, кожні магазини, аптеки, кафе, ресторани, школи, підприємства та ін. зробили правильні пандуси та кнопки виклику для людей з особливими потребами. Також пандуси мають бути на усіх тротуарах вулиць Житомира, а саме: на світлофорах, на зебрах - всюди, де положено переходити дорогу. Усі пандуси мають відповідати державним будівельним нормам України. 2. Всюди, де є громадський туалет, має бути туалет для людей з особливими потребами, що відповідають будівельним нормам України, зокрема в школах та вищих навчальних закладах. 3. Придбати друге соціальне авто, бо у Житомирі багато людей з особливими потребами, які потребують користуватися соціальним авто. Наразі авто у Житомирі лише одне, тому потрібно хоча б два. До цієї справи можна залучити благодійні організації та бізнесові структури. 4. Законодавча ініціатива. Одна з причин асоціалізації людей з особливими потребами - неправильне відношення здорових людей до людей з особливими потребами, тим самим людина з особливими потребами не може повноцінно увійти у суспільство, розвивати свої таланти на свою користь та на користь суспільства. Кожне слово має своє індивідуальне значення, яке може дуже впливати на людську підсвідомість. Часом людина думає чи робить те, що не хоче робити, шукає причину цього і не знаходить. А причина може довгі роки лежати у підсвідомості. Термін "інвалід" - означає непридатний. Важливо використовувати  відносно таких людей коректну  термінологію: "людина з затримкою в розвитку" (а не "недоумкуватий", "розумово неповноцінний"), "переніс поліомієліт" (а не "жертва поліомієліту"), "використовує інвалідний візок" (а не "прикутий до інвалідного візка"), "має ДЦП" (а не "страждає на ДЦП"), "зі слабким слухом" (а не "глухий"), "людина І-ї групи інвалідності" (а не "інвалід І-ї групи"). Ці терміни коректніші, тому що послаблюють поділ на "здорових" і "хворих" і не викликають жалості, або негативних емоцій. На мою думку термін "інвалід" треба замінити на термін "людина з особливими потребами", адже саме він виражає унікальність та цінність будь-якої людини. Цей термін потрібно запровадити в термінологію Законів України, нормативно-правові акти і т.д. Людина з особливими потребами - цінна та рівна особа, яка має винятковість і потребує особливого стану оточуючого середовища для формування рівних можливостей перед суспільством у досягненні розвитку свого потенціалу, що буде приносити велику користь як собі, так і у сьому суспільству. 5. У Житомирі здорове суспільство до цього часу негативно відноситься до людей з особливими потребами, не розуміють інвалідність - весь світогляд більшості здорових людей у Житомирі щодо людей з особливими потребами є неправильним. Ця проблема є однією з корінних причин асоціалізації людей з особливими потребам, що заважає духовному, психічному, фізичному та матеріальному розвитку людям з особливими потребами різного віку. Наслідки цього є не розкриття усіх можливостей та талантів людей з інвалідністю, щоб ними приносити користь собі та усьому місту. Тому, я пропоную зібрати на круглий стіл усі організації, що займаються проблемами інвалідності та доручити їм розробляти, підготовлювати та організовувати передачі на тему "інвалідність і суспільство" на міських радіо й тв, вдалі реклами в газетах та на бігбордах міста, проводити семінари у дитсадках, школах та університетах. 6. В шкільні підручники дуже необхідно розмістити матеріал про людей з особливими потребами. Тому, з цього питання потрібно писати звернення в Міністерство освіти. 7. Розмір щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I групи фізичного захворювання, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за таким інвалідом має бути рівною щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за таким інвалідом. Адже за людиною, яка не може самостійно їсти, митися, вдягатися, ходити, потребує стороннього догляду, але через смішну щомісячну грошову допомогу особі, яка проживає разом з інвалідом I групи фізичного захворювання, вона отримує сторонній догляд і живе у злиднях, або не отримує належний догляд через те, що та особа, яка має доглядати, працює. 8. Потрібно поступово змінювати усі тролейбуси, у яких є сходи на низькополі тролейбуси з пандусами.           9. По аналогії з транспортом створити сторінку на сайті Житомирської міської ради та телефон за яким можна звернутися зі скаргами та пропозиціями про роботу медичних працівників у лікарнях м. Житомира: хабарі, халатність, байдужість, некомпетентність, порушення прав і т.д. 10. У гідропарку на купальному пляжі зробити умови для людей на інвалідних візках. І т. д. Також повідомляю, що з 06.06 по 19.06.2016 буду на змаганнях у Чорноморську. Буду дуже вдячний. Божих благословень. 30.05.2016  

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу, прошу вас розглянути та допомогти вирішити наступні пропозиції: 1. Я, як соціальний працівник за освітою, голова Житомирського міського благодійного фонду соціального захисту людей з інвалідністю "Милість", пропоную перевірити усіх соціальних працівників м. Житомира, зокрема тих працівників, що працюють в Житомирському міському територіальному центрі соціального обслуговування, чи співпадає їх внутрішній світогляд з Етичним кодексом соціальних працівників, скласти списки, та проводити раз на пів року соціально-психологічні тренінги для цих соціальних працівників. Адже це вкрай важливо для успішної роботи соціального працівника. 2. Прошу провести жорсткий контроль за ливневою каналізацією в м. Житомирі та вияснити добросовісність та чесність тих працівників, що здійснюють цей контроль. Дуже важливо це зробити, адже той бруд, який зливається в ливневу каналізацію недобросовісними людьми, дуже забруднює річку, що шкодить людям, загрожуючи їх здоров'ю. 3. У зв'язку з фінансовою кризою в Україні, людям важко платити за комунальні послуги і нормально харчуватися. Тому, я вважаю, що місто повинно допомогти людям, узявши на себе плату за прибирання прибудинкової території, т.з. плату за прибирання прибудинкової території не включати в тарифи комунальних послуг. 4. Прошу повідомити мене, чи є програма і як вона діє, щодо безкоштовного чи 50 відсоткового, залежно від матеріального становища громадян, встановлювання лічильників тепла мешканцям м. Житомир. 5. Прошу повідомити мене, чи є програма і як вона діє, щодо утеплення фасадів за рахунок міського бюджету мешканцям м. Житомир. Вважаю, що малозабезпеченим мешканцям м. Житомир треба безкоштовно утепляти фасади, а не малозабезпеченим - виділяти 50% вартості утеплення фасадів.         6. Прошу проінформувати мене про те, як виконується облік дітей у м. Житомирі, що стоять на черзі в дитячий садок, та, чи мають змогу вчасно почати ходити в дитячий садок. Якщо є з цим проблеми, вияснити їх. 7. Я, як соціальний працівник за освітою, вважаю, що для більш успішного навчання, виховання, розвитку в інтелектуальній, психологічній та соціальній сферах учнів в ЗОШ, а також для полегшення навантаження вчителів, потрібно внести зміни в Законі України "Про загальну середню освіту" ст. 14 п. 1, у якій написано: "Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів не повинна перевищувати 30 учнів". У цьому Законі України має бути змінена кількість учнів з 30 на 20 і повинно бути написано: "Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів не повинна перевищувати 20 учнів, а рекомендована кількість учнів в класах - 10-15". Позитивне вирішення цього питання дасть, також, можливість створити додаткові робочі місця. 8. Третій, четвертий та п'ятий пункти важливі в тому, що вклавши туди кошти, ви значно покращите фізичний та матеріальний стан наших Житомирян. Вдячний за співпрацю. 13.05.2016           

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до заступника голови Житомирської обласної ради Рибак Н.І.: Шановна Наталія Іванівна, я, депутат Корольовської районної ради VII скликання м. Житомир, голова Житомирського міського благодійного фонду соціального захисту людей з інвалідністю "Милість", чемпіон Європи з шашок-100 серед інвалідів з УОРА 2013р., дізнався про проблеми Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради. Прагнучи їх вирішити, я звертаюся до вас з проханням допомогти в наступних справах: 1. У чотирьох відділеннях цього пансіонату лежать люди з важкою формою інвалідності, тому там потрібно встановити кнопки виклику медперсоналу. Ця пультова сигналізація коштує приблизно 42000 гривень. 2. Пансіонат потребує дезінфекційну камеру, харчововарильний котел 160л.,  а також трактор. 3. Пропоную детально вивчити цю справу, розглянути можливості обласного бюджету, звернутися до підприємців за допомогою і т.д. Можна зібрати круглий стіл благодійних організацій з проханням допомогти фінансово. Вдячний за співпрацю. Нехай Господь благословить.  25.05.2016

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу: 1. 20 лютого 2016 року я отримав лист від Регіональної газової компанії Житомиргаз, у якому перший заступник голови правління С.В. Колесник обіцяв мені, що до 12.02.2016 року буде встановлено лічильник газу безкоштовно Кутовому В.Ф., ІІ-ї групи інвалідності, йому майже 90 років, який проживає за адресою: м. Житомир, Старий Бульвар, буд. 3, кв. 25, 0961935404.  Але, нажаль, незважаючи на те, що я постійно дзвонив і нагадував, до цього часу Кутовому В.Ф. не встановили лічильник. Тому, прошу вас сприяти цій страві. 2. Бочче - параолімпійський вид спорту. Управління по справам сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради придбало гру бочче. Тому, прошу виділити кошти на те, щоб у м. Житомир працював на 0,25 ставки тренер з бочче для людей з особливими потребами для того, щоб готувати наших людей до параолімпійських ігор. 3. Я, чемпіон Європи з шашок серед людей з УОРА 2013р., багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів серед здорових людей,  пропоную, щоб  у ДЮСШ м. Житомир був тренер з шашок. Зі свого досвіду, вважаю, якщо у місті офіційно буде працювати тренер з шашок, то дітки зможуть мати можливість навчатися професійно грати та виходити на всеукраїнський та міжнародний рівні. Дякую за допомогу. Божої благодаті.       Додаток. Копія листа Регіональної газової компанії Житомиргаз. 10.05.2016

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу, дуже вас прошу розглянути на пленарному засіданні 8 сесії міської ради VIІ скликання, яке відбудеться 12 травня 2016 року, питання внесення змін в рішення міської ради від 26.09.2014 №765 в частині площі земельної ділянки, на яку подано дозвіл КП "ВЖРЕП №13" на відведення для обслуговування багатоповерхового житлового будинку по вул. Вітрука, 57, для подальшого вирішення питання розміщення пандусу та колясочної. Я знаю, що ви вже давно дали доручення підготувати всі документи за десять днів, але лише 25.04.2016р. КП "Містобудівна політика м. Житомира" Житомирської міської ради прислали лист начальнику управління регулювання земельних відносин Лалименко Є.В. про те, що потрібно внести зміни у рішенні міської ради. Людина з особливими потребами 1-ї групи інвалідності, Наталія Титорчук, для якої треба побудувати пандус та колясочну, вже сидить давно дома, не може виїжджати на вулицю. Її мама, Галина Олійник дуже нервує через те, що так довго не можуть зробити усі потрібні документи. Я не знаю, хто винен у тому, що так довго не готові документи, але прошу це вияснити і розібратися. Дуже дякую за допомогу. Нехай Господь вас благословить.                         ТРАВЕНЬ 2016р.

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу: 1.  В м. Житомирі існує гуртожиток, що знаходиться за адресою: вул. Баранова, 125А. Справа в тім, що цей гуртожиток не стоїть на балансі в жодному з ЖЕКів. Люди, які в ньому проживають, не можуть узяти ніяких довідок. Тому, прошу вас посприяти в цьому ділі, щоб гуртожиток був десь на балансі. 2. На сесії по земельним справам має вирішуватись справа інваліда І-ї групи, Обшти Андрія, який проживає за адресою: м. Житомир, вул. Вітрука, 21, щодо надання земельної ділянки для встановлення гаражу.             Прошу посприяти, щоб це питання було розглянуто на найближчій сесії міської ради. Дякую за допомогу та співпрацю. Нехай Господь вас благословить. 02.02.2016       

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до керівнику "Житомиробленерго" Шекеті О.М.: Шановний Олексію Михайловичу, маю до вас велике прохання: До мене звернувся інвалід ІІ групи, Кутовий Володимир Феодосійович за допомогою у вирішенні деяких проблем в його сім'ї. Одна із проблем - борги за комунальні послуги, через малозабезпеченість. Кутовому В.Ф. потрібно встановити нову газову колонку, але не має коштів. Тому, якщо це можливо, прошу вас надати фінансову допомогу для того, щоб провести роботи по встановленню газової колонки. Кутовий В.Ф. проживає за адресою: м. Житомир... Дуже буду вдячний за допомогу. Нехай Господь вас благословить.

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу, по  моєму округу, за адресою: м. Житомир..., проживає Бабич Олена Григорівна.  Вона вже старенька та хвора, має дочку з інвалідністю І групи. Її квартира знаходиться у жахливому стані. Майже уся сантехніка поламана, на кухні немає світла, бо пошкоджена проводка, стелі виглядають жахливо після затоплення, у ванній кімнаті змійовик вже давно не нагрівається. КП "ВЖРЕП №16" зробив обстеження її квартири, там потрібно зробити багато чого, але найголовніше - ремонт електричної проводки на кухні, заміна змішувача, унітаза, змійовика, підведення води до рукомийника і т.д. Я, як депутат Корольовського району 13-го округу, голова Житомирського міського благодійного фонду соціального захисту людей з інвалідністю "Милість", прошу вас виділити кошти хоча б для найважливішого - ремонт електричної проводки на кухні, заміна змішувача, унітаза, змійовика, підведення води до рукомийника. Так, як КП "ВЖРЕП №16" не може зробити це безкоштовно, бо квартира Бабич О.Г. приватизована, а сама вона не в змозі знайти кошти на ремонт. Буду вдячний за допомогу. Нехай Господь вас благословить. Додаток: копія акта обстеження. 22.02.2016 Було запропоновано одноразова адресна допомога.

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: Шановний Сергію Івановичу, до мене звернулися мої сусіди, мешканці провулку Малого в м. Житомир, щодо встановленого паркану ОСББ "Перемоги 99", який розмежовує провулок з будинком, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 99. Ми вважаємо встановлення паркану незаконним, так як у паркані має бути встановлений прохід для піших. Ми стверджуємо, що через паркан порушується безпека транспортного руху. Тим паче, що по провулку Малому ходять діти, люди похилого віку та люди з інвалідністю. Я звертався до Управління превентивної діяльності та просив провести перевірку безпеки транспортного руху, а саме: 1. Чи відповідає ширина проїжджої частини генеральному плану та рекомендації головного управління УМВС, а також безпеці руху учасників дорожнього руху. 2. Чи відповідає пожежній безпеці. Але, Управління превентивної діяльності мене повідомило, що в зв'язку з набранням чинності 07.11.2015 Закону України "Про Національну поліцію" та втратою чинності Закону України "Про міліцію" УДАІ УМВС України в Житомирській області, (до повноважень якого належало здійснення контролю за станом утримання вулично-дорожньої мережі області), припинило свою діяльність. У відповідності до вимог Закону України "Про дорожній рух" до компетенції власника вулично-дорожньої мережі, тобто міської ради, у сфері дорожнього руху належить розробка, затвердження та реалізація міської програми розвитку дорожнього руху та його безпеки, організація дорожнього руху на території міста, організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць тощо. Також мені відомо, що після будівництва багатоквартирного житлового дому провулок  звузився з 8м. до 3м., що зробило прохід з провулку Малого до провулку Червоного небезпечним. Прийомною комісією по здачі ж\б в експлуатацію у 2006р. було прийнято рішення про безпечний прохід  для мешканців провулку через територію дому. Для цього були проведені роботи по влаштуванню з\б сходів та відсипання щебенем. У 2014р. після приватизації земельної ділянки, по незрозумілим причинам, ОСББ встановило паркан та закрило безпечний прохід, що недопустимо, так як у робочому проекті по здачі житлового багатоквартирного будинку в експлуатацію у розділі "Організація дорожнього руху" у 2006р., який був узгоджений з ДАІ УМВС України визначений прохід через територію прикладену до житлового будинку. Мешканці провулку Малого хочуть подавати на суд, щоб відновити пішохідний прохід у паркані. Тому, прошу вас: 1. Провести перевірку, щодо законності побудованого паркану та закриттю безпечного проходу для мешканців провулку Малого. 2. Надати мені у письмовому вигляді результати перевірки та рекомендації на електронну пошту (по можливості), або на мою адресу. На мій погляд, людям дуже небезпечно ходити по тій дорозі і так як там немає тротуару, у паркані має бути встановлений пішохідний прохід.               11.01.2016                      

    З червня 2016 року за ініціативою депутата Корольовської районної ради VII скликання Гонгальського О.М відбулося засіданні постійної комісії Корольовської  районної ради м. Житомира з питань соціального захисту населення. На засіданні розглядали проблеми, що пов'язані з працевлаштуванням мешканців м. Житомир.

    З 6 по 11 червня 2016 року в м. Чорноморськ Одеської області вібулася V Всеукраїнська спартакіада серед команд органів місцевого самоврядування, де Гонгальський О.М. посів І-е місце у змаганнях з шашок.

    09.09.2016 Гонгальський О.М. просив заступника начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Ліпінську Л.І. прийняти його у члени комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Житомир, але отримав відмову не лише у цьому проханні, але й, навіть, бути присутним на засіданнях цього комітету, хоча засідання цього комітету не є закритим. Відмовляючи, радила, щоб Гонгальський О.М. працював над комітетом Корольовської ради. Депутат Корольовської ради не розуміє справжньої причини відмови у співпраці та у тому, щоб часом бути присутнім на засіданнях комітету.

    12.09.2016 спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з шашок серед спортсменів з УОРА, Гонгальський О.М. написав заяву заступнику начальника Укрцентру "Інваспорт" Бурому І.М.: "Шановний Ігор Миколайович, я знайшов помилку у Положенні про єдину спортивну класифікацію України і дуже прошу її виправити. Помилка знаходиться в шашковому виді спорту для людей з ураженням опорно-рухового апарату, сторінка 436. В умовах виконання розрядних вимог написано: "1. Для присвоєння спортивних звань та розрядів у турнірі необхідно зіграти не менше 9 партій за круговою швейцарською системою". В умовах виконання розрядних вимог в шашковому виді спорту для осіб з вадами слуху (стр. 403) та для осіб з вадами зору (стр. 454) написано правильно: "1. Для присвоєння спортивних звань та розрядів у турнірі необхідно зіграти не менше 9 партій за круговою системою та 7 партій за швейцарською системою". Чому? Бо такої системи, як кругова швейцарська,  не існує. Система є круговою, або швейцерською. Тому, прошу в шашковому виді спорту для людей з ураженням опорно-рухового апарату, сторінка 436, написати: "1. Для присвоєння спортивних звань та розрядів у турнірі необхідно зіграти не менше 9 партій за круговою системою або 7 партій за швейцарською системою". Також я виявив помилку на стр. 292, де написано: "Посісти місця не одному з перерахованих змагань". А потрібно написати: " Посісти місця на одному з перерахованих змагань". Ще одне, на стр. 292 написано правильне визначення шашок, а саме: "Шашки-64 та шашки-100". Таке саме визначення треба написати і на сторінках 403, 436 та 454, бо там шашки визначені як міжнародні та російські. Чому? Бо шашки є стокліткові та шашки-64, а версій є багато. Наприклад, версії в шашках-64 є російська, бразильська, чекерс і т.д."

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови Житомирської обласної ради Лабунської А.В: "Шановна Анжеліка Вікторівна, прошу надати мені усю інформацію щодо Житомирського льонокомбінату по вулиці Баранова, а саме: 1. Хто є його власниками? 2. У кого скільки акцій? 3. Що і коли робилося для відновлення роботи льонокомбінату? 4. Хто, що і коли планує робити для відновлення працездатності льонокомбінату?"

     Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до заступника Житомирського міського голови Хренова М.В.: "Шановний Матвій Володимирович, усі ми знаємо непросту ситуацію в медицині, знаємо,що багато чого треба досягти, аби медичні працівники сумлінно, кваліфіковано та з великою турботою до людей виконували свої професійні обов'язки. Я знаю, про вашу старанну працю в медичних питаннях, за що вам щира подяка. Хочу просити вас написати мені, що ви плануєте робити з тим, щоб лікарі були кваліфіковані, сумлінно виконували свої обов'язки, не змушували людей до добровільних внесків та, щоб назначали хворим не ті ліки, які вигідні аптекам. Також хочу дізнатися, ч є у м. Житомирі телефон "гарячої лінії", за яким людина могла б звернутися зі скаргами та пропозиціями про роботу медичних працівників у лікарнях м. Житомира: хабарі, халатність, байдужість, некомпетентність, порушення прав і т.д. Якщо немає, пропоную зробити".

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: "Шановний Сергій Іванович, прошу вас сприяти, щоб у магазині "Планета секонд-хенд", що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 11, зробили пандус для людей з інвалідністю. Також прошу, щоб пандуси зробили в усіх магазинах за адресою: вул. Київська, 64 та Київська, 66, бо людина на візку живе неподалік та не може нормально користуватися послугами тих магазинів, чим порушуються її законні права".

    Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до голови м. Житомир Сухомлина С.І.: "Шановний Сергій Іванович, прошу вас сприяти, щоб у гідропарку на купальному пляжі зробили умови для людей на інвалідних візках. А також прошу зробити у гідропарку туалет для людей на інвалідних візках".

    04.10.2016 - Зверненнення депутата Корольовської ради Гонгальського О. М. до начальника КП "Житомирводоканал" Нікітіну А.М.: "Шановний Андрію Миколайовичу, в м. Житомир, вулиця Купальна, 10, велика проблема. За  цією адресою постійно переповняється каналізація і усі відходи течуть по вул. Купальна вниз до річки. Це велика екологічна проблема, адже усе це не лише забруднює річку Кам'янка, а й негативно впливає на здоров'я мешканців тієї вулиці. Те, що постійно чиститься та каналізація працівниками КП "Житомирводоканал" - позитивного результату не дає. Тому: 1. Прошу провести діагностику каналізаційних мереж по 3-му Чуднівському провулку; 2. Надати мені акт обстеження каналізаційних мереж по 3-му Чуднівському провулку. 3. Вияснити причину і повідомити мене, чому переповнюється каналізація будинку №10 по вул. Купальна. 4. Якщо ви самостійно не можете ліквідувати цю причину, прошу повідомити мене, що для цього треба і скільки потрібно на це коштів. Також, до мене в усній формі звернулася Мяновська Н.М., яка проживає за адресою: м. Житомир, вул. Купальна... У неї, та її сусідів, постійно тече брудна вода з крану. Вона телефонувала в КП "Житомирводоканал", але до неї ніхто не прийшов. Тому, прошу надіслати майстра до ..."

           Відповіді на звертання депутата Корольовської районної ради VII скликання м. Житомир Гонгальського О.М. у файлі тут -  http://nvfond-inv.ucoz.ua/load/vidpovidi_na_zvertannja_deputata_korolovskoji_rajonnoji_radi_vii_sklikannja_m_zhitomir_gongalskogo_o_m/1-1-0-8

     

    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz